0535 697 7242 - info@bgrteknoloji.com
KURUMSAL

Hakkımızda

BGR Teknoloji Kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve kaliteyi ilke edinen BGR Teknoloji; gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak için her geçen gün daha da fazla çalışmaktadır. BGR Teknoloji, yüksek standartlarda hizmet kalitesi ve yenilikçi anlayışı doğrultusunda, müşterilerine ir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ve sektörel deneyimi ile faaliyetlerini geliştirerek sürdürmekte olan BGR Teknoloji, kısa sürede sektöründe fark yaratan firmalardan biri konumuna gelmiştir. Firmamız hakkında ve sunduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle mail yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dostluğumuzun ve hizmetlerimizin daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.
BGR TEKNOLOJİ Silivrikapı Mah. İlkmektep Sk. No: 19/2 Kocamustafapaşa - Fatih / İstanbul TÜRKİYE Gsm: 0535 697 7242 E-posta: info@bgrteknoloji.com Web: www.bgrteknoloji.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Hemen Arayın