0535 697 7242 - info@bgrteknoloji.com

Sunduğumuz Hizmetler

Bilgisayar Teknik Servis Tamir

Bilgisayar teknik servisi, parça değişimleri ve tamiri, format atma ve harddisklerden veri kurtarma, bilgisayar alış ve satış. Fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Güvenlik Kamerası Sistemleri

7/24 bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan güvenlik kamerası sistemlerimizle, evlerinizi, iş yerlerinizi, depo ve otopark gibi bir çok alanı canlı olarak izleyebilirsiniz. Fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Televizyon - Monitör Teknik Servis Tamir

Onarımını Yapabildiğimiz Lcd Panel Hataları: * Yatay ve dikey ekran çizgilerinin onarımı. * Sıvı temaslı ekran onarımı. * Çift görüntü onarımı. * Yavaş ekran onarımı. * Yatay ve dikey ekran blokları onarımı.

Notebook Teknik Servis Tamir

Notebook ekranı, harddisk, ram ve diğer tüm parçaların tamiri, değişimi ve harddiskten veri kurtarma işlemleri uzman ekibimiz tarafından dikkatlice yapılmaktadır. Fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Uydu Montajı, Çanak Anten Ve Uydu Sistemleri

Uydu sistemleri kurulumu, çanak anten ayarlamaları ve kablo tesisatı, uydu antenleri ve birçok çeşit özellikli ve bir çok farklı markaya ait HD uydualıcılarını uygun fiyatlarımızla bizden satın alabilirsiniz. Fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Elektirik Ve Elektronik Servisi

Her türlü elektronik cihazların bakımlarını ve tamirini tecrübeli işinde uzman çalışanlarımızla yapmaktayız. Fiyatlar için bizimle iletişime geçin.

Logitech Ses Sistemi Tamiri

Müzik setiniz, ev sinema sisteminiz, amfi, ses ve görüntü sistemlerinizdeki arızaları alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından incelenip arızalarının tamirini özenle yapmaktayız
BGR TEKNOLOJİ Silivrikapı Mah. İlkmektep Sk. No: 19/2 Kocamustafapaşa - Fatih / İstanbul TÜRKİYE Gsm: 0535 697 7242 E-posta: info@bgrteknoloji.com Web: www.bgrteknoloji.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Hemen Arayın